• contact@example.com
  • 666 888 0000

İletişim

Tüm sorularınız, ürünler hakkında bilgi almak ve randevu için lütfen arayın.

0312 394 29 89

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ager Plast Türkiye’de plastik sanayine hizmet verebilmek ve dünya teknolojilerinin en uygun şartlarla Türkiye’ye transferini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Plastik enjeksiyon, teknik plastik parça üretimi ve montaj otomasyonu proseslerinde, ve Plastik parça yüzey boyama, kaplama alanlarında Almanya’da güçlü bir çok firmaya taşeron olarak hizmet vermiş bir firmanın daha öncesinde ortaklığını yapmış Yöneticimiz tarafından yurt içi firmalara Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve üretimi, sistem otomasyonu, plastik metal kaplama ve boyama alanlarından en iyi hizmeti sunabilmek için Ager Plast Plastik ile birleşerek faaliyetlerine başlamıştır. Tecrübenin ve dünya teknolojilerinin en iyi şekilde birleşimi olan Ager Plast Plastik artık Ankara’da sizlere en başarılı sonuçları ulaştırmak için faaliyetine devam etmektedir.

Kalıp tasarımının kaplama veya boyama  prosesine uygunluğu önemli olduğundan Kalıp tasarımı ve imalatında sorun yaşamamak adına müşterilerimiz tasarıma başlamadan önce firmamız ile iletişime geçmeleri çok önemlidir.Bu konuda müşterilerimize yapılabilecekler hakkında gereksinim duyulan ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler verilir. Müşterilerimiz kalıp tasarımı esnasında  bilgimizden ve tecrübemizden  yararlanmakta ve o yönde ilerlemektedir.Yararlanmaları daima fayda sağlamıştır.

Tasarımın üretim aşamasında Prosesin kaplama mı yoksa boyama için mi olduğuna göre değişiklik göstermektedir.Yapılacak en ufak bir hata ürünün kalitesini etkilemekte ve dönüşü olmayan bir süreç içerisine girilmesine neden olmaktadır. Firmamız ile iletişim halinde olmak müşterilerimizin her zaman lehine olmuştur.Yüksek kalitede bir kalıp tasarlamak ve üretmek yüksek uzmanlık düzeyidir. AGER PLAST olarak müşterilerimize gerekli desteği vermekte olup kaliteyi yakalamayı başarmış bulunmaktayız.