• contact@example.com
  • 666 888 0000
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ager Plast Türkiye’de plastik sanayine hizmet verebilmek ve dünya teknolojilerinin en uygun şartlarla Türkiye’ye transferini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Plastik enjeksiyon, teknik plastik parça üretimi ve montaj otomasyonu proseslerinde, ve Plastik parça yüzey boyama, kaplama Almanya’da güçlü bir çok firmaya taşeron olarak hizmet veren bir firmanın daha öncesinde ortaklığını yapmış Yöneticimiz tarafından yurt içi firmalara Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve üretimi, sistem otomasyonu, plastik kaplama ve boyama alanlarından en iyi hizmeti sunabilmek için Ager Plast Plastik ile birleşerek faaliyetlerine başlamıştır. Tecrübenin ve dünya teknolojilerinin en iyi şekilde birleşimi olan Ager Plast Plastik artık Ankara’da sizlere en başarılı sonuçları sunmak için hizmetinizde.

Agerplast

Referanslar

Ager Plast

Kalite Kontrol

Ürün ve firma açısından belirleyici bir nokta olan kalite kontrol firmamız için de büyük önem taşımaktadır. Kalite kontrol ekibimiz ürünler  firmamıza giriş yaptığı andan itibaren kontrollü bir şekilde uygulanan prosesin hataya yer vermemeksizin her aşamasında ürünün kontrolünü sağlar. Her bir ürün %100 kontrolden geçmektedir.Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin ilkinde ve sürekliliğinde;

Ager Plast olarak ana prensibimizdir.Bu kapsamda TS EN ISO 9001 , ISO 45001, ISO 14001 Standartlarını en iyi şekilde yerine getirip,takibini gerçekleştirip sürekli yeniliklere açık olmak ve kendimizi bu konuda geliştirmek kalite politikamızdır. 

Ager Plast

Misyon & Vizyon

AMACIMIZ ;

Plastik yüzey işlemleri (dekoratif boya-kaplama) ve her an güncellediğimiz deneyim ve tecrübelerimizi yurdumuza taşımak ve yüksek kaliteyi en kısa sürede üretebilen, ihracat odaklı firmaların Türkiye’de bulunduğunu tüm dünyaya duyurmak ve benimsetmek misyonumuzdur.Müşterilerimize en kısa sürede en uygun ve doğru çözümleri üreterek, müşterilerimizin özel tasarımlarında da hızlı ve kalıcı çözümler sunmayı amaç edindik. Her geçen gün artan talep ve istekler doğrultusunda  plastik yüzey kaplama – boyama alanlarında birinci sınıf hizmet vermek önceliğimizdir. AGER PLAST bünyesinde gelişim hiçbir zaman bitemeyecek bir süreçtir.

 

HEDEFİMİZ;

Türkiye ‘de kaliteli ,hızlı ve ekonomik üretimlerin gerçekleştirilebileceğini ve dünya markalarının altında Türk sanayicilerinin imzasının var olacağı gerçeğinin tüm dünyaya kanıtlanmasına katkıda bulunmaktır.